groepen leerhuis 8

PlaatsBegeleiderContactData
Anzegem
Catechesecentrum De Ark
Kerkstraat 22
8570 Anzegem
Lieven Vercruysse
Hilde Deseyn
lievenvercruysse@skynet.be
hildedeseyn@hotmail.com
woensdagavonden om 19.30 uur
19/10, 16/11, 14/12/2016
25/01, 15/02, 15/03, 19/04/2017
Ardooie
Vergaderzaal pastorie Ardooie Marktplein 23
8850 Ardooie
Freddy Kindtinfo@debremstruik.beBeurt 1: dinsdag 4 oktober om 19.30 uur
Beurt 2 tot en met 7 worden op 4 oktober vastgelegd in overleg met de deelnemers
Avelgem
Catecheselokaal
in de kerk van Avelgem 8580 Avelgem
Moerman Maria
Ballekens Jan
Reynaert Jan
moerman.maria@skynet.be
jan.ballekens@ballekens.be
jan.smallfox@gmail.com
dinsdagavonden om 19.30 uur 04/10, 08/11, 06/12/2016 24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Blankenberge
Decanaal secretariaat Ruiterstraat 7
8370 Blankenberge
Lieven Soetaert
Simonne Van Hool
Henk Sanders
lieven.soetaert@telenet.be
simonne.vanhool@gmail.com
henksanders@skynet.be
Woensdagavonden om 19.30 uur 12/10, 9/11, 7/12/2016
25/01, 15/02, 22/03, 26/04/2017
Brugge
Klooster van de zusters van St-Jan
Oude Oostendse Steenweg 45, 8000 Brugge
Bert Van Brabant
Maria Vanparys
robert.van.brabant@pandora.be
maria.vanparys@telenet.be
maandagnamiddagen om 14.30 uur
3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03 en 24/04/2017
Brugge avonden
Meersenhuis Oostmeers 5 8000 Brugge
Jan Tilleman
Leen Hosten
jan.tilleman@decanaatbrugge.be
leen.hosten@hotmail.be
dinsdagavonden om 19.30 uur 11/10, 8/11, 13/12/2016 17/01, 7/02, 14/03, 18/04/2017
Dadizele
Zaal ingang Rosarium Plaats
8890 Dadizele
Andre Monstrey
Bernard Schelpe
andre.monstrey@telenet.be
Bernard.schelpe@telenet.be
donderdagavonden om 19.30 uur 6/10, 10/11, 8/12/2016
26/01, 23/02, 23/03, 27/04/2016
De Haan
Ons Huis Sint-Monicastraat
(naast de Sint-Monicakerk) 8420 De Haan
Bob Casteleynbob.casteleyn@skynet.bemaandagavonden om 19.30 uur 3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Deerlijk
Federaal secretariaat Kapelstraat 5
8540 Deerlijk (Sint-Lodewijk)
Muriël Deryckemurielderycke@yahoo.comwoensdagavonden om 19.30 uur 5/10, 9/11 en 7/12/2016
25/01, 22/02, 22/03, 26/04/2017
Diksmuide
Dekenij Sint-Niklaasstraat 9 8600 Diksmuide
Frans Esselfrans.essel@telenet.bedonderdagnamiddagen om 14 uur 13/10, 10/11, 8/12/2016
12/01, 9/02, 9/03, 4/05/2017
Dudzele
Onthaalpunt Het Anker Amaat Vynckestraat 7 8380 Dudzele
Joris Weyts
Marleen Vergote
joris.weyts@skynet.be
pinsart@skynet.be
woensdagavond om 19.30 uur 12/10, 9/11, 14/12/2016 18/01, 8/02, 15/03, 19/04/2017
Gistel
Abdij Ten Putte Abdijstraat 84 8470 Gistel
Broeder Alexandermoeder.van.vrede@skynet.bemaandagavonden om 20 uur 3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Harelbeke
Pastoraal centrum De Bron Marktstraat 88
8530 Harelbeke
Wilfried Pauwels
Véronique De Wijze
Zr. Theofana Swinkels
wilfpauwels@hotmail.com
veronique.de.wijze@skynet.be
maandagnamiddag om 14 uur 3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Hooglede-Gits
Oude pastorie Gits Gitsbergstraat 11 8830 Gits
Filip Carpentierfilip@diaconiebrugge.bedonderdagavonden om 20 uur 6/10, 10/11, 8/12/2016
26/01, 23/02, 23/03, 27/04/2017
Ieper
St.-Maartenskring Lange Meersstraat 26 8900 Ieper
Hans Debelhans.debel@grootseminarie.bedinsdagavonden om 19.30 uur 4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Izegem
Benedenzaal Parochiaal Centrum
Kerkstraat
8870 Izegem
Johan Vandezandejoh.vandezande@gmail.comdinsdagavonden om 19.30 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Koekelare
Pastorie Koekelare Kerkstraat 6
8680 Koekelare
Christophe Petit
Raf Fiems
christophe_petit@telenet.be
raf.fiems@telenet.be
donderdagavonden om 19.30 uur 6/10, 10/11, 8/12/2016
26/01, 23/02, 23/03, 27/04/2017
Kortemark - Zarren
Pastorie stadenstraat 3 8610 Zarren
Rob Debels
Maurits Messeyne
rob.debels@skynet.be
maurits.messeyne@gmail.com
Beurt 1 tot en met 7 worden tijdens de startbijeenkomst, op 20 september in Groenhove, vastgelegd in overleg met de deelnemers
Kortrijk
Parochiehuis Kapittelstraat 27 8500 Kortrijk
Geert Morlion
Elisabeth Goddeeris
G.Morlion@kerknet.be
frelisa@telenet.be
maandagavonden om 19.30 uur 10/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Langemark
Het Portaal Markt 48
8920 Langemark
Bart Demuynckdemuynck.bart@skynet.bedinsdagavond om 20 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Lauwe-Rekkem
De Koepel in de Sint-Bavokerk
Lauweplaats, 8930 Lauwe
Nikolaas Vanneste
Chris Deconinck
nikolaasvanneste@gmail.com
deconinck.chris@scarlet.be
dinsdagavonden om 19 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Ledegem
Parochiehuis
Menenstraat 16, 8880 Ledegem
Johan LoonesJohan.loones@skynet.bewoensdagavonden om 19.30 uur
5/10, 9/11, 7/12/2016
25/01, 22/02, 22/03, 26/04/2017
Marke
Huis Meriba markestraat 6 8510 Marke
Ria De Forcheria.deforche@telenet.bewoensdagnamiddagen om 14 uur 12/10, 9/11, 7/12/2016
25/01, 15/02, 22/03, 26/04/2017
Menen
Clubhuis
Kardinaal Cardijnlaan zn 8930 Menen
Eddy Lagae
Robrecht Sanders
e.lagae@skynet.be
rob.sanders1@skynet.be
dinsdagavond om 17.15 uur 4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Meulebeke
Pastorie
Markt 10, 8760 Meulebeke
Marie-christine Vergote
Christophe Vereecke
mc.vergote@skynet.be
christophe.vereecke@telenet.be
dinsdagavonden om 19.30 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Middelkerke
Lokettenzaal CM - Ten Bunderen
Kerkstraat 41, 8430 Middelkerke
Bart Lagrangebartlagrange@gmail.comdinsdagavonden om 19.30 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 14/02, 21/03, 25/04/2017
Oostende
Dekenij Dekenijstraat 10 8400 Oostende
Antoon Wullepit
Anne Vansteelandt
dekenijoostende@hotmail.be
annevansteelandt@hotmail.com
woensdagavonden om 19.30 uur 12/10, 9/11, 14/12/2016
11/01, 8/02, 8/03, 19/04/2017
Oostrozebeke-Wielsbeke
Pastorij
Markt 18
8780 Oostrozebeke
Ania Platteau
Luc Frenay
platteau.ania@belgacom.net
pastorij.st-amand@telenet.be
dinsdagavonden om 20 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Poperinge avonden
“De Ark” - decanaal secretariaat Priesterstraat 18
8970 Poperinge
Filip Notredame
Gabriël Vandemaele
filip.notredame@vsop.be
gabriel.vandemaele@telenet.be
maandagavonden om 19.30 uur 3/10, 7/11, 5/12/2016
23/1, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Poperinge namiddagen
“De Ark” - decanaal secretariaat Priesterstraat 18
8970 Poperinge
Laurent Willaert
Vandemaele Gabriël
laurent.willaert@telenet.be
gabriel.vandemaele@telenet.be
maandagnamiddagen om 15 uur 3/10, 7/11, 5/12/2016
23/1, 20/02, 20/03, 24/04/2017
Roeselare
De Petrus
Marie-Louise de Meesterplein 6, 8800 Roeselare
Renaat Desmedtrenaat.desmedt@outlook.commaandagavonden om 20 uur
3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03 en 24/04/2017
Roeselare H. Godelieveparochie
Secretariaat 't Grachtje
Honzebroekstraat 19, 8800 Roeselare
Olga Vanoverscheldevanoverscheldeo@gmail.comwoensdagavonden om 19.30 uur
5/10, 9/11, 7/12/2016
25/01, 22/02, 22/03, 26/04/2017
Tielt
Zusters van het Geloof Stationsstraat 40
8700 Tielt
Marie-Jeanne Vanherweghevanherweghe.mj@gmail.comdinsdagnamiddag om 14.30 uur 04/10, 08/11, 06/12/2016 24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Torhout
Petruszaal Beerstraat 22 8820 Torhout
Frans Verhaeghenfrans.verhaeghen@gmail.comdonderdagavonden om 19.30 uur 6/10, 10/11, 8/12/2016
26/01, 23/02, 23/03, 27/04/2017
Veurne
Dekenij
Boterweegschaalstraat 5, 8630 Veurne
Jenny Dewaelejenny.dewaele1@telenet.bedinsdagnamiddagen om 14 uur
4/10, 15/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Waregem
Sint-Kanszaaltje in de kerk van Beveren-Leie
Kerkplein, 8791 Beveren-Leie
Patrick Leenknecht
Mariette Verschuere
p.leenknecht@skynet.be
mariette.verschuere@skynet.be
dinsdagavonden om 19.30 uur
4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Waregem Sint-Paulus
Dekenij
Markt 32
8790 Waregem
Stefaan Casteleynstefaan.casteleyn@telenet.bewoensdagavonden om 19.30 uur 5/10, 9/11, 7/12/2016
25/01, 22/02, 22/03, 26/04/2017
Watou
Pastorie Watou Kerkhofstraat 1 8978 Watou
Ludo Lepeeludo.lepee@skynet.bedinsdagavonden om 19 uur 4/10, 8/11, 6/12/2016
24/01, 21/02, 21/03, 25/04/2017
Zonnebeke
Pastorie
Peperstraat 4, 8980 Zonnebeke
Lode Caeslode.caes@telenet.bemaandagavonden om 19.30 uur
3/10, 7/11, 5/12/2016
23/01, 20/02, 20/03, 24/04/2017